Slovenski klub za hrte / The Sighthound Club Of Slovenia
The Sighthound Club Of Slovenia
Slovenski klub za hrte
Aktualno
Kdo smo
Organi kluba
Zgodovina
Postanite naš član
Ugodnosti za člane
Aktivnosti kluba
Klubska revija
Prireditve
Lure Coursing
Predstavitev
Kako smo začeli
Tekme/treningi
Pridobitev licence
Oprema
X FCI skupina
Vzreja
Legla
Vzreditelji
Vzrejni pregledi
Pravilniki in obrazci
Prvaštva
Povezave
Kontakt
 
 
Spremljajte nas na
 
 
VZREDITELJI
 
BORZOJ
by H.R.I.B.
družina Hrženjak, Ob Strugi 25, 3323 Polzela, Slovenija
www.byhrib.com, by.hrib@gmail.com, rozman.kaja@gmail.com,
telefon 031 363 027
 
Ninochka's
Andreja Novak, Podkogelj 4,1315 Velike Lašče
www.ninochkas.com, www.ninochkas.blogspot.com, ninochkas@gmail.com
 
Wolkowo
Helena Arh & Davor Margeta, Podnart 45, 4244 Podnart, Slovenija
wolkowo.tripod.com
, wolkowoborzois.blogspot.com,
helena.arh@dhl.com
, davor.margeta@siol.net
botomline
GREYHOUND
Blueberry Saga
Boštjan Kogovšek in Barbara Koder, Dol pri Borovnici 99, 1353 Borovnica www.blueberrysaga.blogspot.com, theblueberrysaga@gmail.com
botomline
IRSKI VOLČJI HRT
Cudama
capt. Davor Marijanović, Žaga 5, 1315 Velike Lašče
http://ksh.fgg.uni-lj.si/iw/cudama.htm, cudama@gmail.com
 
De la Grande Armeé
Polonca Zabukovšek, Celje, Lokrovec 9a
polonca.zabukovsek@gmail.com
botomline
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO
Desert Queen
Mojca Svetličič, Gorska pot 34, 5280 Idrija
www.italian-greyhounds.si, mdesertqueen@yahoo.com
botomline
SALUKI
Mandana Abia
Ana in Matjaž Madon, Kidričeva 106, 1236 Trzin
www.saluki.si, mandana@saluki.si
botomline
SVILNATI HRT
Wolkowo
Helena Arh & Davor Margeta, Podnart 45, 4244 Podnart, Slovenija
wolkowo.tripod.com
, wolkowoborzois.blogspot.com,
helena.arh@dhl.com
, davor.margeta@siol.net
botomline
WHIPPET
Blueberry Saga
Boštjan Kogovšek in Barbara Koder, Dol pri Borovnici 99, 1353 Borovnica www.blueberrysaga.blogspot.com, theblueberrysaga@gmail.com
 
Everlight
Ksenija Mikor, Jenkova 19, 3320 Velenje
ksenijamikor@gmail.com
 
Karstia
Aleš Novak, Ložarjeva 29, 1000 Ljubljana
a.novak@amis.net
 
Komarska
Anton Cvahte, Lačja vas 14, 3313 Nazarje
www.facebook.com/PsarnaKomarska, tone.cvahte@gmail.com
 
Stella Cometa
Saša Stanič, Predstruge 60, 1312 Videm - Dobrepolje
www.whippetkennel.com, stellacometa.kennel@gmail.com
 
Tenderline
Julija Karlatec, Zrkovska cesta 72, 2000 Maribor
www.tenderline.si, tenderline1@gmail.com
 
Whipplove
Miha Senčar, Bohinjčeva ulica 5, 1000 Ljubljana
www.whipplove.si, m.sencar@sibit.si
 
 
Vsebina spletne strani © Slovenski klub za hrte, 2016