Slovenski klub za hrte / The Sighthound Club Of Slovenia
The Sighthound Club Of Slovenia
Slovenski klub za hrte
Aktualno
Kdo smo
Organi kluba
Zgodovina
Postanite naš član
Ugodnosti za člane
Aktivnosti kluba
Klubska revija
Prireditve
Lure Coursing
Predstavitev
Kako smo začeli
Tekme/treningi
Pridobitev licence
Oprema
X FCI skupina
Vzreja
Legla
Vzreditelji
Vzrejni pregledi
Pravilniki in obrazci
Prvaštva
Povezave
Kontakt
 
 
Spremljajte nas na
 
 
ORGANI KLUBA
 

NASLOV KLUBA: Podnart 45, 4244 Podnart

PREDSEDNICA KLUBA: Helena Arh (helena.arh@dhl.com)

UPRAVNI ODBOR:
Kogovšek Boštjan (kogovsek.bostjan@gmail.com)
Simon Brecelj (simon.brecelj@gmail.com)
Julija Karlatec (tenderline1@gmail.com)
Andreja Novak (ninochkas@gmail.com)
Helena Gruden (jamaica77@gmail.com)
Marko Dolanec (marko.dolanec@gmail.com)
Bojana Razpotnik (bojana.razpotnik@guest.arnes.si)
Polonca Zabukovšek (polonca.zabukovsek@gmail.com)

NADZORNI ODBOR:
Davor Marijanović, predsednik (cudama@gmail.com)
Davor Margeta (davor.margeta@siol.net)
Mojca Svetličič (mdesertqueen@yahoo.com)

DISCIPLINSKA KOMISIJA:
Barbara Koder, predsednica (koderkoli@gmail.com)
Jelka Simčič (jelka.simcic@siol.net)
Tina Palja Gligorevič (tinapalja@gmail.com)

VZREJNA KOMISIJA:
Predsednica: Andreja Novak (ninochkas@gmail.com)

KOMISIJA ZA COURSING:
Andreja Novak, predsednica (ninochkas@gmail.com)
Podkogelj 4, 1315 Velike Lašče

botomline
Vsebina spletne strani © Slovenski klub za hrte, 2016