Slovenski klub za hrte / The Sighthound Club Of Slovenia
The Sighthound Club Of Slovenia
Slovenski klub za hrte
Current
About the club
Club board members
Club History
Become a member
Member benefits
Club activities
Club magazine
Club events
Lure Coursing
About coursing
How we began
Races/trainings
Obtaining a licence
Equipment
X FCI group
Breeding
Litters
Breeders
Breeding exams
Regulations & Forms
Championships
Links
Contact
 
 
Follow us on
 
 
BREEDERS
 
BORZOI
by H.R.I.B.
družina Hrženjak, Ob Strugi 25, 3323 Polzela, Slovenija
www.byhrib.com, by.hrib@gmail.com, rozman.kaja@gmail.com,
telefon 031 363 027
 
Ninochka's
Andreja Novak, Podkogelj 4,1315 Velike Lašče
www.ninochkas.com, www.ninochkas.blogspot.com, ninochkas@gmail.com
 
Wolkowo
Helena Arh & Davor Margeta, Podnart 45, 4244 Podnart, Slovenija
wolkowo.tripod.com
, wolkowoborzois.blogspot.com,
helena.arh@dhl.com
, davor.margeta@siol.net
botomline
GREYHOUND
Blueberry Saga
Boštjan Kogovšek in Barbara Koder, Dol pri Borovnici 99, 1353 Borovnica www.blueberrysaga.blogspot.com, theblueberrysaga@gmail.com
botomline
IRISH WOLFHOUND
Cudama
capt. Davor Marijanović, Žaga 5, 1315 Velike Lašče
http://ksh.fgg.uni-lj.si/iw/cudama.htm, cudama@gmail.com
 
De la Grande Armeé
Polonca Zabukovšek, Celje, Lokrovec 9a
polonca.zabukovsek@gmail.com
botomline
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO
Desert Queen
Mojca Svetličič, Gorska pot 34, 5280 Idrija
www.italian-greyhounds.si, mdesertqueen@yahoo.com
botomline
SALUKI
Mandana Abia
Ana in Matjaž Madon, Kidričeva 106, 1236 Trzin
www.saluki.si, mandana@saluki.si
botomline
SILKEN WINDHOUND
Wolkowo
Helena Arh & Davor Margeta, Podnart 45, 4244 Podnart, Slovenija
wolkowo.tripod.com
, wolkowoborzois.blogspot.com,
helena.arh@dhl.com
, davor.margeta@siol.net
botomline
WHIPPET
Blueberry Saga
Boštjan Kogovšek in Barbara Koder, Dol pri Borovnici 99, 1353 Borovnica www.blueberrysaga.blogspot.com, theblueberrysaga@gmail.com
 
Everlight
Ksenija Mikor, Jenkova 19, 3320 Velenje
ksenijamikor@gmail.com
 
Karstia
Aleš Novak, Ložarjeva 29, 1000 Ljubljana
a.novak@amis.net
 
Komarska
Anton Cvahte, Lačja vas 14, 3313 Nazarje
www.facebook.com/PsarnaKomarska, tone.cvahte@gmail.com
 
Stella Cometa
Saša Stanič, Predstruge 60, 1312 Videm - Dobrepolje
www.whippetkennel.com, stellacometa.kennel@gmail.com
 
Tenderline
Julija Karlatec, Zrkovska cesta 72, 2000 Maribor
www.tenderline.si, tenderline1@gmail.com
 
Whipplove
Miha Senčar, Bohinjčeva ulica 5, 1000 Ljubljana
www.whipplove.si, m.sencar@sibit.si
botomline
Vsebina spletne strani © Slovenski klub za hrte, 2016